راهکارهای امنیتی کسپرسکی در سال 2020

در این مقاله راه حل های امنیتی و تغییرات نرم افزار آنتی ویروس کسپرسکی در نسخه های 2020 را مشاهده میکنیم. 

  

نبرد بین فروشندگان امنیتی و مجرمان سایبری یک نبرد بی پایان است

 پس از آنکه ارائه دهنده های راهکار امنیتی حفاظت سیستم را تقویت می کنند ، متخلفان سایبری راه های جدیدی برای دور زدن آنها پیدا می کنند و بعد این راه ها توسط ارائه دهنده های راهکار امنیتی مسدود می شوند و این چرخه ادامه می یابد.

به همین دلیل باید راه حل های امنیتی به طور مداوم به روز شود. راه حل های امنیتی شرکت کسپرسکی از آن دسته راه حل هایی است که به طور مداوم به روز می شود و این فقط شعار این شرکت نیست بلکه از زبان میلیون ها کاربر آنتی ویروس کسپرسکی است. پس الان زمان بروزرسانی اصلی امسال فرا رسیده است لطفاً از نسخه های 2020 محصولات کسپرسکی استقبال کنید. 

محصولات اصلی این شرکت برای مصرف کنندگان آنتی ویروس کسپرسکی شامل Kaspersky Internet Security ، Kaspersky Total Security و  Kaspersky Anti-virus  هستند. نسخه های 2020 این محصولات دارای ویژگی ها و به روزرسانی های جدیدی هستند که باعث می شود سریع تر، ایمن تر شوند و به ما در ساختن دنیایی ایمن تر کمک کنند. 

راه حل های کسپرسکی 2020 

انواع مختلفی از تهدیدات وجود دارد که هر کدوم به یک رویکرد ویژه نیاز دارد. امسال این شرکت راهکار های امنیتی خود را در برابر سوءاستفاده های شبکه مانند EternalBlue که از WannaCry یا SMBloris حتی بد نام تر شناخته شده، تقویت کرده است. بنابراین، محافظت خوب در برابر چنین تهدیداتی یک ضرورت است. 

نوع دیگری از تهدیدهایی که در این روزرسانی رفع شده ، ابزارهای دسترسی از راه دور RATs است. RAT ها قابلیتی است که برای پشتیبانی از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب از سوی مجرمان سایبری برای جعل افراد سوء استفاده می شود. در نسخه های 2020 محصولات امنیتی کسپرسکی، محافظت در برابر انواع RAT ها به طور پیش فرض فعال می شود و این اطمینان حاصل می شود که از RAT محافظت می کند. 

در صورت نیاز کاربر به استفاده از چنین قابلیتی، می توان به طور موقت این قابلیت محافظ را غیرفعال کرد. همچنین این شرکت محافظت در برابر سوءاستفاده از آسیب پذیری هایی در برنامه های رایج مانند مایکروسافت آفیس ( که یک روش معمول برای حمله مجرمان سایبری است ) را در سیستم کاربر بهبود داده است. 

از آنجا که روز به روز همه چیز به فضای ذخیره سازی ابری وابسته تر می شود ، مهم است که درباره حفاظت از این فضای ذخیره سازی ابری نیز فکر کنید. OneDrive یکی از فضای ذخیره سازی است که زیاد استفاده می شود و در بروز رسانی جدید محصولات کسپرسکی، قسمتی برای جستجو بدافزار موجود در OneDrive وجود دارد که می توانید از آن بهره ببرید.

 

 

 
چه چیزای جدیدی در نرم افزار آنتی ویروس کسپرسکی 2020 وجود دارد

 یه جمله قدیمی بین کاربران است که ” آنتی ویروس کامپیوترها را کند می کند” و این جمله رو زیاد میشنویم. این شرکت در بروز رسانی جدید خود نشان داد که دیگه نمیشه از این جمله استفاده کرد و باید این جمله رو فراموش کنیم چون این شرکت در بروز رسانی جدید خود اعلام کرد که آنتی ویروس های پرقدرتشون منابع کمتری مصرف کنند و سریعتر کار کنند.

 برای افزایش سرعت این شرکت رابط کاربری نرم افزار خود را دوباره طراحی کرده است تا سبک تر و راحت تر عمل کند و همچنین هیچ چیز سختی در نصب و راه اندازی  انتی ویروس های امنیتی وجود ندارد و حالا دیگه به راحتی می توان نصب کرد و از نرم افزار بهره برد. 

 

نسخه های 2020 آنتی ویروس کسپرسکی را از کجا بگیرم؟ 

 

در لینک های زیر میتوانید آنتی ویروس های کسپرسکی نسخه 2020 را با لایسنس اورجینال خریداری کنید: 

خرید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی Kaspersky Internet Security 

خرید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی  Kaspersky Total Security 

خرید آنتی ویروس اورجینال کسپرسکی  Kaspersky Anti-virus 

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه