برترین آنتی ویروس خانگی سال 2019

در این مقاله قصد داریم با برترین آنتی ویروس های سال 2019 از دید کاربران بپردازیم. با توجه به حملات و ویروس های تولید شده در سال 2019 یکی از واجبات هر کسی داشتن یک آنتی ویروس خوب است و همچنین ما نیاز به یک آنتی ویروس خوب و محکم داریم که از دستگاه های ما محافظت کند.

5 آنتی ویروس برتر خانگی سال 2019 از دید کاربران

ای ست  Eset Internet Security

در این لیست ای ست در صدر پنج آنتی ویروس برتر سال 2019 قرار دارد آن هم بخاطر مزیت های آنتی ویروس های با کیفیت و سبک این شرکت که هرسال در لیست برترین ها قرار میگیرد و همچنین این شرکت روز به روز نرم افزار های خود را پیشرفته تر میکند تا در برابر حملات و ویروس ها مقاوم عمل کند. از ویژگی های این آنتی ویروس می توان به ضد فیشینگ، محافظ وب کمف اسکن قدرتمند با تکنولوژی ابری, محافظت از فعالیت های بانکی، محافظت در برابر حملات شبکه, محافظت در برابر حملات اسکریپتی، نظارت والدین بر فعالیت کودکان در فضای مجازی اشاره کرد.

 

کسپرسکی Kaspersky Anti-Virus

آنتی ویروس بعدی که در لیست قرار می گیرد برای شرکت معروف وبا سابقه کسپرسکی می باشد که توانسته با تولید آنتی ویروس های با کفیت خود نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. بد نیست به خلاصه ای از ویژگی های این آنتی ویروس نیز بپردازیم. تعداد دستگاهی که این آنتی ویروس پوشش می دهد تا 5 کاربر است. از ویژگی های این آنتی ویروس می توان به موتور آنتی ویروس دقیق و قابل اعتماد، کارایی آسان، محافظت استثنایی، اسکن اتوماتیک و جلوگیری از نفوذ مخرب های استخراج کننده ارز دیجیتال اشاره کرد

سمنتک Symantec

سومین نرم افزار امنیتی برتر سمنتک است که مخصوص سیستم عامل ویندوز بوده  و بدلیل مصرف و درگیر کردن سخت افزار بسیار بهینه است که  از ویژگی هایدمهم آن میتوان به تشخیص عالی ویروس ها و کند نکردن عملکرد سیستم اشاره کرد.

بیت دیفندر Bitdefender

محصول آنتی ویروس Bitdefender برای چندمین بار موفق به دریافت با ارزش ترین نشان موسسه مستقل ارزیابی AV-Comparatives، بعنوان “محصول سال ۲۰۱۹” (Product of the Year 2017) انتخاب شد. از ویژگی های این آنتی ویروس پر قدرت می توان به ترمیم فایل، محافظت در مقابل باج افزار، ابزار های حریم خصوصی، وی پی ان و پرداخت امن، محافظت استثنایی،  مدیریت رمز عبور ها و قابل اعتماد و دقیق اشاره کرد.

اف سکیور F-Secure

در آخر میرسیم به آنتی ویروس F-Secure که مخصوص سیستم عامل ویندوز، مک، اندورید، iOS است و از ویژگی های مهم آن می توان به امنیت بانکی و وبگردی و محافظت از باج افزار، کارایی آسان و سبک بودن نرم افزار اشاره کرد.

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه